Warsztaty z Andreasem Korte:
Esencje kręgów zbożowych
22. - 23.05.2021, Warszawa

Swallows (Jaskółki), Alton Barnes, UK (2008)
Formacja o kształcie ptaków w locie, pojawiła się na pozostałościach obozu wojskowego z czasów rzymskich. 
Esencja kręgu (Nr 100) pomaga poczuć się wewnętrznie wolnym, rozpuszcza lęki i ograniczenia.
Pozwala doświadczyć poszerzenia świadomości.
Działa na czakry: górne 7, 8, dolne (-1), (-2).

 

 

„Znam Andreasa Korte od wielu lat.
Miałem przyjemność współpracować z nim we wszystkim, co dotyczyło kręgów zbożowych.
Z całym przekonaniem mogę potwierdzić, że w pełni zasługuje na miano „pioniera” w tym zakresie.
Jego aktywność faktycznie jest prekursorska. 
Praca jaką Andreas wykonał w ostatnich dziesięcioleciach|
z kręgami zbożowymi w pełni zasługuje na ogromy respekt i uznanie.
Jego działalność tak bardzo wyprzedza swój czas, że w pełni doceniona zostanie dopiero
za 
kilka lub nawet kilkadziesiąt lat. Dopiero wówczas zostanie należycie uznana i oceniona.

Dirk Moller, badacz kręgów zbożowych

 

Fenomen kręgów zbożowych spotykany jest niemal na całym świecie. Początkowo występowały głównie w Europie – szczególnie w południowo - zachodniej Anglii, obecnie pojawiają się również w Australii, Tasmanii, Argentynie, Meksyku, Japonii, Kenii a także w Kanadzie i USA. Często występują w pobliżu starożytnych miejsc kultu, kamiennych kręgów, megalitów, kurhanów, innych miejsc pochówków.

W Anglii stały się nawet atrakcją turystyczną. Rokrocznie setki zainteresowanych ściąga letnią porą w okolice Stonenhenge, Avebury, Glastonbury w nadziei na „upolowanie” kolejnego pojawiającego się tam kręgu zbożowego. Organizowane są także wycieczki samolotem, by móc podziwiać piękno tych formacji z lotu ptaka i uwiecznić je na fotografiach.

Pierwsze rysunki kręgów zbożowych znane były już w XVII w., ale źródło ich pochodzenia i geneza wciąż pozostają nieodgadnione. W ciągu stuleci zjawisko kręgów zbożowych ewoluowało, zyskując obecnie, nigdy wcześniej niespotykane piękno i finezję, które zachwycają wciąż rosnącą liczbę ich obserwatorów.

 

Sposób powstawania kręgów zbożowych jak również ich kreator nadal pozostają nieznane, aczkolwiek w zasobach Internetu można znaleźć filmy, na których zarejestrowano moment powstawania takiej formacji. Dzisiaj przyjmuje się, że źródłem fenomenu jest jakaś naturalna, bliżej nam nieznana i dotychczas nieopisana, forma energetyczna. 

Fenomen kręgów zbożowych jest przedmiotem badań coraz liczniejszej grupy badaczy i naukowców. Jedyne co dzisiaj możemy o kręgach zbożowych z całą pewnością powiedzieć, to to, że twory te oddziałują wieloaspektowo na ludzi, zwierzęta i środowisko. 

Kręgi zbożowe zwane są „Świątyniami jednego lata”. Działanie kręgu w miejscu jego powstania trwa tak długo, jak długo istnieje sam krąg. Wraz ze skoszeniem zboża i zaoraniem pola wpływ ten zanika. Jedyną zatem możliwością wykorzystania ich uzdrawiającej mocy jest praca z esencjami kręgów zbożowych oraz ich wizerunkiem utrwalonym na zdjęciach fotograficznych.

Andreas Korte zajmuje się kręgami zbożowymi od lat 90. ubiegłego wieku (po raz pierwszy pozytywne oddziaływanie kręgów zbożowych opisano w roku 1996). Nie zważając na panujące konwencje i uprzedzenia wobec tego zjawiska, tworzy esencje kręgów zbożowych, zachowując ich niezwykłe właściwości i moc dla przyszłych pokoleń. Do dzisiaj A.Korte opracował ok. 200 tych niezwykłych esencji.

 

Zastosowanie esencji kręgów zbożowych:

- energetyczne oczyszczanie przestrzeni zamieszkania, przebywania 
(przydatne w podróży, pobycie w obcych hotelach, przeprowadzce do używanego domu, mieszkania),

- neutralizacja smogu elektromagnetycznego (najgorsze źródło negatywnej energii)
od komputerów, telefonów, sieci wysokiego napięcia,

- neutralizacja stref zadrażnień geopatycznych (żyły wodne, uskoki tektoniczne)

- regeneracja skażonego środowiska, reaktywacja miejsc mocy,

- otwarcie podświadomości zbiorowej, wzmocnienie energii grupy,

- wsparcie procesów samozdrowienia ludzi i Ziemi :-)

 

 

Działanie esencji kręgów zbożowych jest wielowymiarowe. Jakkolwiek trudno jest nam ten fenomen zrozumieć, działania tych remediów nie ograniczają ani czas ani przestrzeń.

To właśnie dzięki owemu wielowymiarowemu działaniu esencji kręgów zbożowych pojawiły się całkiem nowe możliwości uzdrawiania i leczenia ludzi. Zyskaliśmy nowe narzędzie by sięgnąć do korzeni problemów zdrowotnych, emocjonalnych, życiowych na zupełnie nowym poziomie.

Esencje kręgów zbożowych działają na głębokich poziomach podświadomości, sięgają „głębiej” niż esencje grzybów i „wyżej” niż esencje orchidei. Tym samym, mają możliwość uzdrawiania naszej przeszłości osobistej, rodzinnej, rodowej, co może uczynić naszą przyszłość indywidualną jak i globalną lżejszą, łatwiejszą, przyjemniejszą.

 

"W ubiegłym roku mieliśmy możliwość doświadczyć działania esencji kręgów zbożowych podczas Holistycznej Terapii Światłem (HTŚ) prowadzonej przez Andreasa Korte w Warszawie w ramach warsztatów o esencjach zwierząt.
Działanie kręgów zbożowych wciąż wydawało nam się takie tajemnicze, nieuchwytne. W trakcie HTŚ gdy byliśmy naświetlani tymi esencjami, każde z nas głęboko odczuło ich  moc -  niektórym leciały łzy, u innych następowało rozluźnienie - pamiętam tą niesamowitą przestrzeń, którą wtedy poczułam.

Chcieliśmy wiedzieć więcej o kręgach i ich esencjach, dlatego niewiele myśląc, ustaliliśmy z Andreasem termin kolejnych warsztatów; czerwiec 2020 r. Czuliśmy, że te esencje działają na wszystkie poziomy, struktury, jednym słowem, że są niesamowite…
Chcieliśmy je poznać, chcieliśmy wiedzieć więcej!

Latem 2019 r. media doniosły o pojawieniu się w Wólce Orchowskiej kręgu zbożowego: 
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/wolka-orchowska-tajemnicze-kregi-w-zbozu,950679.html

Andreas natychmiast ponownie przyjechał do Polski by wykonać esencje Yin - Yang z tego kręgu.
Z radością do niego dołączyliśmy. Kiedy przybyliśmy do Wólki Andreas był już na miejscu, znaleźliśmy go w środku kręgu. Poprosił byśmy się położyli w kręgu, zamknęli oczy i poczuli jego energię. I dopiero wtedy zrozumiałam...
Krąg "dał" każdemu z nas to, czego najbardziej w tym momencie  potrzebowaliśmy! To bardzo, bardzo  inteligentna energia!
Sławek widział wykres pokazujący rytm pracy serca, ja poczułam się tak bezpiecznie, jak nigdy dotąd, ciepło i spokojnie.
Śmiałam się, że w takim miejscu chciałabym zbudować swój dom :-)
Odczuć nie da się opisać kilkoma zdaniami, tego trzeba doświadczyć, słowa są bardzo "płaskie".
Teraz wiemy już trochę więcej i z niecierpliwością czekamy na warsztaty i na zmiany, które nam przyniosą.
Zapraszamy serdecznie!
Asia i Sławek

 

Wólka Orchowska, lato 2019.
Od lewej: Andreas Korte, Asia, Sławek, Saba - pies Andreasa, który już niejeden krąg widział :-)
Foto: K.Jurewicz

 

 

Więcej informacji o esencjach kręgów zbożowych znajdziesz na stronie:

Esencje kręgów zbożowych:

Polecam, zachęcam do lektury!

 

 

 

 

 

 

 

 

Andreas Korte

botanik, podróżnik, twórca esencji. 
Uznawany jest za kontynuatora dzieła prekursora terapii esencjami kwiatowymi dr. Edwarda Bacha, jego współczesnego wielkiego następcę. 

W poszukiwaniu materiału na nowe esencje Andreas Korte przemierzył Europę, Afrykę, Wyspy Kanaryjskie, Amazonię.

Korte nie tylko znacznie rozszerzył gamę dostępnych esencji - obecnie jest ich około 500 -  ale także opracował innowacyjną metodę ich wytwarzania za pomocą geody krystalicznej, która nie wymaga zrywania i niszczenia roślin.

Znacznie poszerzył także esencjonalny arsenał: dzisiaj oprócz klasycznych 38 esencji kwiatowych dr. Bacha do naszej dyspozycji oddaje esencje dziko rosnących kwiatów afrykańskich i kanaryjskich, orchidei (amazońskich, europejskich, kubańskich), roślin owadożernych, kaktusów a także esencje minerałów, grzybów, zwierząt morskich, zwierząt europejskich i afrykańskich.

Listę esencji zamykają unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, bezprecedensowe esencje kręgów zbożowych, których moc wykorzystana została w opracowanej i opatentowanej przez A.Korte autorskiej kuracji - Holistycznej Terapii Światłem (HLT®)

A.Korte współpracuje z licznymi instytucjami naukowymi, organizacjami badawczymi, uczelniami, stowarzyszeniami i administracją rządową. Na długiej liście są m.in.: Ogród Botaniczny w Berlinie, Ogród Botaniczny w Tybingen, słynne ogrody królewskie Kew Garden w Londynie, Organizacja Inderena i Park Narodowy Amacajacu w Amazonii.

Skuteczność działania jego esencji potwierdziły badania Instytutu Komunikacji i Badań Mózgu w Stuttgardzie / Niemcy.

Korte realizuje również liczne projekty ekologiczne współpracując z naukowcami, badaczami, poszukiwaczami z Niemiec, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Argentyny, Urugwaju, Japonii. Z pomocą esencji pomaga zagrożonym ekosystemom, ratuje obszary zniszczone przez kataklizmy i klęski żywiołowe jak Czernobyl, Fukushima.

Prowadzi również aktywną działalność edukacyjną i propagatorską. W jego szkoleniach, kursach, warsztatach, sympozjach i konferencjach organizowanych w Europie, Ameryce Południowej i Środkowej oraz Japonii uczestniczyły już tysiące osób.

 


Warsztaty, Japonia, Tokio 2011

 

Warsztaty, Hiszpania, Madryt 2014

 

Od czasów dr. Bacha, wynalazcy i prekursora terapii esencjami kwiatowymi, leczenie esencjami na stałe weszło do kanonu współczesnej medycyny naturalnej, stając się jej istotnym elementem w leczeniu dolegliwości emocjonalnych i wynikających z nich zaburzeń somatycznych.

Badania nad esencjami zainicjowane przez dr. Bacha, w latach 80. Ubiegłego wieku zostały wprowadzone przez A.Korte na wyższy poziom. Korte nie tylko opracował nową metodę ich wytwarzana z pomocą geody krystalicznej ale też rozszerzył dotychczasowy system o nowe esencje m.in. esencje minerałów, grzybów, kaktusów, roślin dzikorosnących, orchidei, zwierząt lądowych i morskich, esencje środowiska oraz esencje kręgów zbożowych.

A.Korte jest także autorem opatentowanej metody Holistyczna Terapia Światłem (HLT®) w której zastosowanie mają m.in. esencje kręgów zbożowych.

 

 

W programie warsztatów:

- wprowadzenie do esencji
- metody doboru esencji (radiestezyjna, test pulsu, kinezjologiczna)
- praca z esencjami kręgów zbożowych

Na miejscu do nabycia:
- esencje kręgów zbożowych 15 ml/30 ml – ceny promocyjne, warsztatowe
- pozycje: „”Das Geheimnis der Kornkreisessenzen” (wydanie książkowe), „The Secret of Crop Circles” (E-Book)


Forma warsztatów:

- wykład
- prezentacja
- praktyczna praca z esencjami
- medytacje, wizualizacje
- ćwiczenia praktyczne

Warsztaty prowadzone w języku niemieckim.
Tłumaczone na język polski konsekutywnie.   

 

Termin:

22.- 23.05.2021 (sobota - niedziela)
sobota: godz. 10.00 - 18.00
niedziela: godz. 10.00 - 17.00

 

Miejsce:

Miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.

 

Koszt: 

Cena zostanie podana w późniejszym terminie.
W cenie opłata z kurs, materiały szkoleniowe, poczęstunek w przerwie kawowej, certyfikat
Noclegi, wyżywienie we własnym zakresie.

 

Informacje dodatkowe:

Na warsztaty proszę zabrać obuwie zastępcze, długopis, notatnik.

 

Zgłoszenia:

Joanna Górzyńska
Tel.: 518 915 798
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Ilość miejsc ograniczona.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń!  
Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

 

 

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
22 - 25.02.2021
     Zobacz szczegóły   
                                     

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

WARSZTATY_2021_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

22. - 23.05.2021 

Esencje
kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji