Znalezione obrazy dla zapytania pieniądze lecą z nieba

Finanse, to temat najczęściej - oprócz problemów zdrowotnych - ustawiany w Quantecu do załatwienia. Zanim jednak zapuścisz dla siebie ten program wykonaj uważnie, z najwyższą starannością, poniższe zadanie.

 

Weź kartkę papieru, długopis, usiądź w spokojnym miejscu, wyłącz telefon, poproś rodzinę by nie przeszkadzała i rozpocznij… testowanie swojej podświadomości pisząc poniższą afirmację:

 

„Ja, … (tu wpisz swoje imię), już teraz, całkowicie i do końca
jestem samodzielny/a i niezależny/a finansowo.
Już teraz mam nadmiar/obfitość moich własnych pieniędzy.”

 

Napisz tę afirmację minimum 15 razy! Bądź przy tym uważny/a. Weź siebie mocno pod lupę. Obserwuj bacznie swoje emocje, swoje reakcje, rejestruj myśli, wspomnienia jakie Cię w trakcie pisania nachodzą.

Bądź otwarty/a na wszelkie sugestie i skojarzenia. Dopuść do siebie nawet najtrudniejsze emocje. Uświadomienie ich sobie, przyjęcie do wiadomości, że są i są one w Tobie - to pierwszy krok do uzdrowienia tematu!

Pracuj z tą afirmacją tak, jak Ci pasuje. Zmieniaj słowa, modyfikuj je, przekształcaj, dodawaj swoje własne.

A jeśli 15 razy to za mało i Twoja podświadomość wciąż milczy, pisz tę afirmacje i razy… kilkadziesiąt! Wytrwale, do skutku! Aż podświadomość w końcu puści. Nie ma takiej, która by nie odpuściła. Niektóre tylko robią to szybciej, nad innymi się trzeba trochę natrudzić.

Jeśli podświadomość wciąż staje okoniem i nie chce iść na współpracę - zachęć ją! Obiecaj sowitą nagrodę. Pokaż jej, że jeśli się będzie starała to… kupisz jej wymarzony samochód, zabierzesz na egzotyczną wycieczkę, zafundujesz czekoladowe Spa lub tylko… pudełko ptasiego mleczka (moja je po prostu uwielbia i dla nich jest skłonna cudów dokonać :-)

Obiecaj swojej podświadomości nagrodę, którą sam/a byś chciał/a dostać. Wszak Twoja podświadomość to… Ty! Wiesz najlepiej, co lubisz i czego pragniesz, co Cię najbardziej motywuje do działania.

Pisz to zdanie i bądź jak saper na polu minowym – uważnie, milimetr po milimetrze sprawdzaj zawartość podświadomości w tym ważnym temacie. Ta afirmacji niech Ci posłuży za bagnet. Dotykaj nią swego wnętrza ostrożnie, a kiedy trafisz na szczególnie mocne emocje – opór i niechęć, lęk, strach czy przerażenie, a może smutek, żal i rozgoryczenie - zapisz je wszystkie uważnie. Odnotuj wspomnienia, zobacz z kim Ci się one kojarzą, jakie okoliczności z Twojego życia przywołują.

 

Zapisz uważnie wszystkie emocje, myśli i skojarzenia.
To przyszła baza, kamień węgielny Twojego programu_FINANSE w Quantecu.
Klucz do Twego finansowego sukcesu!

 

Choć tego nie widać, za każdym razem kiedy powtarzasz tę afirmację, w Twojej podświadomości powstają rysy, pęknięcia, szczerbiny. Powoli, ale skutecznie pęka skorupa, która oddziela Cię od tej, jakże dla Ciebie cennej, zawartości.

A kiedy już podświadomość odpuści i wyleje z siebie wszystkie ograniczenia które ma w tym temacie, spisz te „złote myśli” i wyślij je na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - będą podstawą do opracowania optymalnego dla Ciebie, zindywidualizowanego programu naprawczego.

Do jego realizacji Quantec dobierze odpowiednie wpisy, remedia, środki. Z bazy kilkuset tysięcy remediów wybierze te, które są właściwe dla Ciebie. Będzie to Twój, indywidualny i jedyny w swoim rodzaju program na sukces finansowy.

Quanterc będzie nadawał ten program w Twoje pola morficzne tak długo, aż przebudowana zostanie struktura energetyczna tego obszaru. Aż puszczą wszystkie stare wzorce, ograniczenia, przekonania, schematy, które blokuja Ci osiągnięcie sukcesu w finansach, a ich miejsce zajmą wzorce, przekonania Cię wspierające.

Długość nadawania takiego programu może być różna. Jest to zawsze kwestia indywidualna i nie ma tu stałych schematów. Im dłużej pielęgnowane były stare wzorce, tym dłuższy czas potrzebny będzie na ich transformację.

Ile by jednak ten program nie musiał trwać, warto podjąć starania, bo

 problem załatwiony skutecznie i ostatecznie, 
z pewnością już więcej do Ciebie nie wróci. 
Twoje finanse będą ugruntowane !

 

Twoja nowa prosperująca świadomość będzie już o nie dbać zawsze i wszędzie, i nie opuści Cię już, aż do końca!

 

 


Program_FINANSE
dostępny jest w standardowej cenie 300,- zł/*

Może biec równocześnie z innymi Twoim programami w Quantecu.

 

 

Masz pytania, wątpliwości, chcesz się dowiedzieć więcej?
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zawsze chętnie odpowiem.

 

/* - cena obejmuje opracowanie programu (200,zł) + jeden miesiąc emisji (100,-zł)

 

 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
26. - 29.08.2024
     Zobacz szczegóły   
                                     

WARSZTATY_2024_Korte


WARSZTATY 
ŚWIEBODZIN

22. - 23.06.2024 

Esencje Ocean,
Esencje kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji