Zastosowanie instrumentalnej biokomunikacji jest praktycznie nieograniczone.
Qauntec jest pomocny we wszystkich obszarach naszego życia.
Poniżej, niektóre z nich:

 

Psychosomatyka

Prawie każda choroba ma podłoże psychiczne.

Jeśli psychika jest w dysharmonii, utraciła swoją równowagę wówczas ciało manifestuje, odzwierciedla, „somatyzuje”, (soma – gr. ciało) ucieleśnia te problemy na poziomie fizycznym.

Gdy bolą zęby, mówimy, że ktoś nie może się "przegryźć" przez trudności, przy problemach z kręgosłupem brakuje siły do realizacji zamierzeń (mieć kręgosłup, złamać komuś kark).
Kłopoty z żołądkiem świadczą o problemach, których nie możemy „strawić”. Gdy nie możemy wyrażać się swobodnie pojawiają się problemy z gardłem, stłumiona agresja powoduje, że „zalewa nas żółć”, a nierozwiązane problemy „leżą na wątrobie”.

Choroba na poziomie fizycznym jest tylko widomym sygnałem, znakiem, krzykiem naszej duszy, że z nią jest coś nie w porządku! Uświadamia, że tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje choroby i jakość naszego życia.

Dopóki nie przywrócimy harmonii w naszym wnętrzu, dopóty chorować będzie ciało.

Zobacz jak Quantec usunął przewlekły ból kolana:
http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=321&Itemid=281

 

Zdrowie

Quantec nie tylko pomaga wyjść z choroby, ale przede wszystkim zapobiega jej powstawaniu.
Jest pomocny zarówno w przypadku dolegliwości okresowych jaki i problemów przewlekłych, długotrwałych. Ułatwia detoksykację organizmu, oczyszcza ciało z metali ciężkich, substancji toksycznych, usuwa grzyby, pasożyty, wyprowadza z organizmu pozostałości leków farmakologicznych i szczepionek.

Jest pomocy we wszelkich nagłych przypadkach, gdzie natychmiastowa ingerencja jest nie do przecenienia: wypadki, zawał, wylew, zatrucia. Bardzo dobrze sprawdza się w terapii bólu.
W wielu ostrych przypadkach działanie Quanteca jest niemal natychmiastowe.  

Quantec z sukcesem wspiera przygotowania do zabiegów, operacji chirurgicznych, porodu.
Wysyłając wibracje o określonych częstotliwościach Quantec modeluje przestrzeń w której wszystkie czynniki mające wpływ na pomyślny przebieg operacji - kondycja fizyczna i psychiczna pacjenta, operującego zespołu, infrastruktura i warunki zewnętrzne - są optymalne.

W takich okolicznościach operacja przebiega bezproblemowo, bez komplikacji i powikłań a rekonwalescent szybko powraca do zdrowia, wolny od traumatycznych doświadczeń i wspomnień obciążających psychikę.

 

Psychika

Quantec przywraca utraconą równowagę nie tylko ciała ale i duszy. Jest pomocny w wszelkiego rodzaju problemach emocjonalnych - stres, depresja, nerwica, stany lękowe, fobie społeczne, 
kłopoty życia codziennego.

Wysyłając subtelne częstotliwości różnych remediów - esencji kwiatowych dr. Bacha, esencji Andreasa Korte, wibracje kolorów, dźwięków - Quantec synchronizuje rozchwianą psychikę, przywraca równowagę wewnętrzną, spokój i zadowolenie.
Quantec pomaga rozpoznać przyczyny problemów, uświadamia gdzie leży ich źródło, pomaga 
zrozumieć emocje i dokonać ich transformacji. Dopiero wówczas przychodzi pełne uwolnienie.
Subtelne wibracje emitowane z Quanteca są całkowicie bezpieczne. Mogą być z powodzeniem stosowane u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób w podeszłym wieku.

 

Dla zwierząt

Quantec jest również bardzo pomocny w usuwaniu wszelkich problemów ciała i psychiki u naszych "braci mniejszych". Zwierzęta reagują na działanie Quanteca bardzo dobrze, kuracja przebiega u nich stosunkowo szybko. Rany i schorzenia goją się bezproblemowo, znikają zachowania niepożądane.

Często zwierzęta, które do nas trafiają, zwłaszcza te znalezione przypadkiem, przygarnięte ze schroniska, otrzymane w prezencie mają nieznaną dla nas przeszłość. Nie znamy wielu chorób, które przebyły, wielu trudnych doświadczeń, traumatycznych zdarzeń, których doświadczyły. Nie wiemy jaki wpływ mają na ich obecną kondycję fizyczną i psychiczną. 

Tu pomoc Quanteca okazuje się być nieoceniona, bowiem każde życiowe doświadczenie zapisuje się w energetyce organizmu, pozostawia w niej swój charakterystyczny ślad. Quantec skanując biopole jest w stanie wychwycić nawet najbardziej subtelne  odkształcenia, nieznaczne zawirowania, które zaburzają idealny stan energetyczny. Stąd już tylko jeden krok do ustalenia właściwego remedium i przywrócenia utraconej równowagi.

Quantec sprawdza się zarówno w terapii zwierząt małych - kotów, psów, szynszyli - jak i zwierząt dużych - krów, kóz, trzody hodowlanej. 

Zastosowanie Quanteca w medycynie weterynaryjnej, na zachodzie Europy jest już bardzo rozpowszechnione. Szczególnie często, z pomocy instrumentalnej komunikacji korzystają właściciele koni, zwłaszcza wyścigowych. Quantec wspiera konie w treningach a także podczas zawodów wyścigowych. Sukcesy są bardzo wymierne :-)

Zobacz jak z pomocą Quanteca Elfi Köttner, austriacka mistrzyni narodowa 
przygotowuje swoje konie do zawodów: 

http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=324&Itemid=285

 

Środowisko

Instrumentalna biokomunikacja wykorzystywana jest także na dużą skalę. 
Działaniu Quanteca można poddawać całe ekosystemy - lasy, parki, rzeki, jeziora.

Impulsy generowane przez Quantec, choć bardzo subtelne i delikatne, są w stanie harmonizować poważne obciążenia, działać skutecznie w skali makro.

Działa tu zjawisko znane jako "efekt motyla". Już dawno udowodniono, że lekki podmuch powietrza, wywołany drobnym ruchem skrzydeł motyla, może wywołać najsilniejsze huragany. Podobnie dzieje się w przypadku Quanteca.        

Z dobrodziejstwa Quanteca skorzystało np. miasto Berlin, borykające się z problemem swoich zanieczyszczonych jezior: akweny były zatrute, ryby wymierały, nad wodą unosił się fetor...  

Zobacz, jak stolica Niemiec poradziła sobie z tym problemem.  
http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=325&Itemid=286

 

Rolnictwo, sadownictwo

Mówi się że Quantec ma szczęśliwą "rękę" do roślin.

Możliwości Quanteca do komunikowania się z biopolami organizmów żywych wykorzystuje się także we wszelkich problemach z roślinami. Dotyczy to zarówno pojedynczych, doniczkowych egzemplarzy, roślin w przydomowym ogrodzie jak i całych areałów, wielohektarowych upraw.

Z pomocą Quanteca można zaradzić pladze pasożytów, szkodników, zwalczyć zarazę.
Czyni to nie przy pomocy rozwiązań ostatecznych, tępiąc niepożądanych gości z pomocą chemicznych środków owadobójczych, ale w sposób subtelny i delikatny przywracając zaburzoną równowagę ekologiczną, której wyrazem jest dominacja, przewaga ilościowa jednego gatunku na danym obszarze.

Quantec, z jednej strony, generuje subtelne sygnały wabiące sprzymierzeńców naszych roślin, którzy faktycznie, realnie pojawiają się w okolicy, z drugiej wytwarza permanentny „stan zagrożenia” dla szkodników, informując o obecności w okolicy ich naturalnych wrogów, tym samym zmuszając niepożądane owady do ucieczki.

Bez zatruwania natury chemicznymi środkami, bez zabijania szkodników, które przecież także mają swoją ważna rolę w łańcuchu pokarmowym, będąc pożywieniem dla innych zwierząt.

Z Quanteciem zaburzona równowaga ekologiczna zostaje przywrócona łagodnie i humanitarnie, bez zakłócania naturalnego rytmu natury. 

A przecież o to, nam chodzi.

Zobacz jak w tej firmie rozwiązano problem szkodników niszczących w firmie
krzewy ozdobne:

http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=312&Itemid=280

 

Związki, relacje międzyludzkie

Konflikty w pracy, nieporozumienia w rodzinie, scysje z sąsiadami, trudne sprawy urzędowe, skomplikowane  sprawy sądowe, mało przyjemne rozwody, te i inne „przypadłości” życia codziennego towarzyszą nam, niemal, każdego dnia. 

Są źródłem napięć, stresu, wielu nieprzyjemności, spędzają sen z powiek. O ileż przyjemniejsze  byłoby życie, gdyby udało się to wszystko pozałatwiać w miłej, uprzejmej, życzliwej atmosferze...

Również i w tym obszarze naszego życia Quantec może być pomocny. Generując odpowiednie częstotliwości, kreuje przestrzeń, w której pojawiają się nowe możliwości, alternatywne rozwiązania, o których wcześniej w ogóle nie pomyśleliśmy. Ludzie stają się sobie życzliwsi, bardziej ugodowi, chętniej dochodzą do rozwiązań typu „win – win”, gwarantujących satysfakcję i zadowolenie dla obu stron.

 

Biznes

Firma to też energia! Energia miejsca w którym firma funkcjonuje, z całą jego historią znaną i nieznaną. Firma to kształty, barwy, materiały, które także emitują określoną – pozytywna lub negatywną - energię.

Wreszcie, firma to ludzie, którzy z całym „dobrodziejstwem inwentarza” wnoszą do biznesu nie tylko swoją wiedzę, kompetencje, zdolności ale także swoje troski i problemy, animozje i uprzedzenia, intencje i emocje, cechy charakteru, niekoniecznie budujące i konstruktywne.

Biznes to relacje z partnerami, kontrahentami, całą rzeszą innych elementów, natury materialnej i tej subtelnej, niematerialnej determinujących spektakularny sukces bądź sromotną porażkę.

Rozwój współczesnej firmy nie może opierać się li tylko na mierzalnych, namacalnych czynnikach, definicjach procesów, zarządzaniu zasobami ludzkimi czy analizach i badaniu wymiernych elementów rynku. W obecnych czasach już to nie wystarcza.

W dobie coraz powszechniejszego zastosowania w biznesie fizyki kwantowej, czas na nowe rozwiązania!

 

 

 

Masz pytania, wątpliwości, chcesz się dowiedzieć więcej?
Zapytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zawsze chętnie odpowiem.

 

 

 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
26. - 29.08.2024
     Zobacz szczegóły   
                                     

WARSZTATY_2024_Korte


WARSZTATY 
ŚWIEBODZIN

22. - 23.06.2024 

Esencje Ocean,
Esencje kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji