Jest jedną z najważniejszy esencji spośród kilkuset opracowanych przez Andreasa Korte. Z tej racji wymaga bliższej, bardziej wyczerpującej prezentacji.

Historia powstania esencji Delfin i jej właściwości opisane zostały w książce A.Korte "Delphine und Wale - ihre Botschaft und ihre Essenz" („Delfiny i walenie – ich misja i esencje” – tłum. BK).

Autor książki i zarazem twórca esencji Delfin Andreas Korte opowiada w niej m.in. o całej serii „przypadków” które doprowadziły do jego spotkania z delfinami oraz powstaniu esencji Delfin jako naturalnej konsekwencji tego faktu.

Delfiny przypominają nam całym swoim jestestwem o harmonii i radości - uczuciach których pragnienie przeżywania i doświadczania skrywamy w swym najgłębszym wnętrzu. Podziwiamy delfiny w ich naturalnym środowisku, jak lekko, z radością i beztrosko śmigają wśród morskich fal emanując pogodą ducha. Mimowolnie poddajemy się działaniu ich pozytywnej energii. Nie wiedzieć kiedy, uśmiech rozkwita na naszej twarzy - igraszki delfinów przywołują wspomnienia beztroskich chwil radosnego dzieciństwa.

Delfiny to wysokorozwinięte istoty, żyjące z człowiekiem w odwiecznej przyjaźni. Pomagają nam  nawiązać kontakt z naszym wnętrzem, spontanicznością, radością życia, zaufaniem – krótko mówiąc – z naszą Duszą.

Delfiny to „Terapeuci Morza” - otwierają nasze serca, pomagają przywrócić utracony kontakt z drugim człowiekiem i jedność z Naturą.

 

Esencję Delfin stosuj zawsze kiedy jesteś spragniony
energii radości, opieki, czułości.
  

 Najważniejsze wartości esencji Delfin

Uniwersalna Miłość
Esencja Delfin to esencja miłości, życia, harmonijnego współistnienia i połączenia wszelkiego stworzenia. Najważniejszym przesłaniem jakie niesie ze sobą esencja Delfin to budzenie   Uniwersalnej Miłości, Miłości Uniwersum.

Aktywacja energii życiowej
Delfiny emanują energią życiową, witalnością. Zawsze gdy tylko dają o sobie znać zmęczenie i ociężałość sięgaj po esencję Delfin – regeneruje siły, pomaga w odzyskaniu świeżości.

Wsparcie w procesach transformacji
Esencja Delfin jest pomocna w każdej sytuacji wewnętrznego przełomu, psychicznego odrodzenia, życiowej transformacji -  rozstanie, rozpoczęcie nowego etapu życia, zmiana dotychczasowych wartości, nowe utożsamianie się…
Esencja rozwija wewnętrzną ufność. Śmiało, bez lęku wchodzimy w kolejny etap życia. Z łatwością możemy „narodzić się na nowo“. 

Radość i zabawa
Centralne przesłanie delfinów i ich esencji to: Baw się w grę zwaną życiem! Smakuj życie! Żyj radośnie, z lekkością, z łatwością. Miej ufność, że wszystko dzieje się jak należy, a wszystko toczy się w zgodzie z Boskim Planem.

Esencja Delfin pomaga zrozumieć jak w zaufaniu płynąć strumieniem życia,
zamiast z lękiem i strachem, pełni obaw zmagać się z życiem, wciąż idąc mu pod prąd.  

Otwarcie serca
Esencja Delfin znosi blokady serca. Dopiero wówczas, z otwartym sercem jesteśmy w stanie rzeczywiście przeżywać pełnię uczuć.

Możemy je dostrzec, doświadczyć, poczuć, zaakceptować i uzewnętrznić, dać im wyraz. Esencja Delfin pozwala oddać się nam we władanie naszego serca.

Tylko wówczas może nastąpić uzdrowienie. Każde uzdrowienie bowiem przychodzi poprzez serce. Innej drogi nie ma!

Uwolnienie od lęków
Emocja, która skutecznie blokuje i zamyka serce to… strach! Strach przed znanym i nieznanym, realnym zagrożeniem czy też imaginacją, koszmarem sennym. Możesz wymieniać do woli!

Esencja Delfin szczególnie ochrania serce. Przywraca utracone poczucie bezpieczeństwa. Z nią czujesz się bezpiecznie, pewnie.

Znikają lęki, powraca spokój, pewność i wewnętrzne przekonanie, że to co na zewnątrz, wpływu na Ciebie już nie ma.

Lęki zostają rozpoznane, ujrzane w nowym świetle, zrozumiane, rozpuszczone. Następuje całkowite uwolnienie.

Synchronizacja pracy półkul mózgowych
Esencja Delfin wpływa na synchronizację pracy półkul mózgowych. W pierwszej kolejności esencja uaktywnia prawą, intuicyjną półkulę, następnie stymuluje pracę półkuli lewej, analitycznej. Ostatecznie synchronizuje pracę obu.

Dopiero wówczas jesteśmy w stanie, w którym możliwe jest całościowe rozpoznanie.

Ochrona i oczyszczenie
Esencja Delfin jest esencją typu "full service" lub „Alles-in-einer-Essenz” czyli „wszystko w jednym“ – harmonizuje, chroni i oczyszcza zarazem.

Pomoc dla kobiet ciężarnych i rodzących, nowonarodzonych dzieci
Szczególnie polecane jest stosowanie esencji Delfin dla nowonarodzonych dzieci.

By umożliwić im łagodne przyjście na świat, można „zainstalować” esencje na sali porodowej. Wystarczy mieć buteleczkę esencji Delfin przy sobie, postawić ją w pomieszczeniu, gdzie odbywa się poród.       

Maleństwa są bardzo wrażliwe, sensytywne na działanie esencji. Szybko reagują na subtelne częstotliwości esencji Delfin pojawiające się w ich otoczeniu. Natychmiast wchodzą w rezonans z radosnymi i harmonijnymi jej częstotliwościami.

Zalecane jest także stosowanie esencji Delfin przez kobiety w ciąży i rodzące matki. Na kilka dni przed porodem można przyjmować esencję doustnie, można także zastosować je zewnętrznie - wetrzeć kilka kropel w brzuch przyszłej mamy.
Są szczególnie pomocne zwłaszcza podczas pierwszego porodu; działają rozluźniająco i odprężająco.


Esencja Delfina pomaga także noworodkom. Wyjątkowo rozkrzyczanym można natrzeć brzuszek jedną kroplą esencji. Według doniesień, uspokojenie przychodzi niemal natychmiast.

Kiedy poród odbywa się w wodzie także można skorzystać z dobroczynnych właściwości esencji Delfin.

Kilka kropel wkropionych do basenu ułatwi poród. Subtelne częstotliwości esencji zatroszczą się o harmonijny i lekki jego przebieg,
co oczywiście działa bardzo pozytywnie zarówno na matkę jak i na dziecko.

 

Tak o esencji "Delfin" pisze Hanna Madejska, terapeuta z wieloletnią praktyką w stosowaniu esencji Andreasa Korte:  

„Delfin” [...]  to najbardziej uniwersalna energia jaką znam. Jest jak joker w kartach. Zawsze wypełnia najbardziej potrzebujące miejsca. Daje bardzo dużo dziecięcej radości życia, usuwa lęki, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, powoduje odradzanie życia.

Uwielbiają ją zarówno domy jak i ogrody, rzeki, jeziora, morza, no i oczywiście
ludzie i zwierzęta.  Szczególnie przydatna jest dla dzieci z poważnymi problemami zarówno fizycznymi jak i psychicznymi.

Można ją stosować w różnej formie - od picia rozcieńczonej esencji do noszenia przy sobie ampułek [...],  [esencję] dodaje się do olejków do masaży, do balsamów do ciała. Można dodawać do wody do picia, spryskiwać nią mieszkanie. Pięknie pomaga ciężarnym i rodzącym kobietom."


Sposoby stosowania esencji Delfin
-  zastosowanie wewnętrzne - jak w przypadku pozostałych esencji energetycznych
-  zastosowanie zewnętrzne:

  • umieścić buteleczkę z esencją w pomieszczeniu
  • nosić esencję przy sobie np. w postaci zawieszki 
  • wcierać esencję w miejsca gdzie mierzy się puls – przeguby dłoni, skronia
  • wcierać krople w czakrę trzeciego oka, czakrę serca
  • wkropić krople do kremu, maści, balsamu
  • z pomocą rozpylacza rozpryskać esencję w pomieszczeniu
  • dodać kilka kropel esencji do kąpieli

 

 

Esencja Delfin (koncentrat) dostępna jest na zapisy!

ZAPISY - Zobacz szczegóły !!!

 

 

 Wszystkie esencje dostępne już w technologii Quantec!
 
 
 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
26. - 29.08.2024
     Zobacz szczegóły   
                                     

WARSZTATY_2024_Korte


WARSZTATY 
ŚWIEBODZIN

22. - 23.06.2024 

Esencje Ocean,
Esencje kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji